SPEDKAR

O firmie

Jesteśmy aktywną i prężnie rozwijającą się firmą logistyczną, świadczącą kompleksowe i jednostkowe usługi w zakresie logistyki, transportu oraz magazynowania. Celem naszej firmy jest osiągnięcie pozycji lidera w branży logistycznej, świadcząc klientom usługi najwyższej jakości, zapewniając partnerom obustronne korzyści i stałość współpracy. W swojej działalności SPEDKAR nastawia się na organizację profesjonalnych systemów logistycznych, proponując klientom kompleksowe usługi w tej dziedzinie. Każde proponowane przez nas rozwiązane logistyczne, lub oferta, powstaje w oparciu o indywidualne potrzeby, życzenia i interesy klienta.

SPEDKAR ceni swoich klientów, a także dąży do długoterminowej współpracy, opartej na życzliwości, odpowiedzialności oraz wspólnych celach. Spełniamy wszystkie niezbędne wymagania gwarantujące bezpieczeństwo naszych usług tj. ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej spedytora oraz przewoźnika, certyfikat kompetencji zawodowych, licencję na transport międzynarodowy i pośrednictwo w transporcie

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od SPEDKAR Przemysław Kotowicz jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest SPEDKAR Przemysław Kotowicz z siedzibą w 18-300 Zambrów Wola Zambrowska 8, PL. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.